Polatlar dosyasını takip eden gazeteci Murat Ağırel’e tehdit: Elinizden geleni ardınıza koymayın! 

Kara para aklama suçlamasıyla tutuklanan sosyal medya fenomeni ve güzellik merkezi sahibi olan Dilan Polat ve Engin Polat dosyasını yakından takip eden gazeteci Murat Ağırel tehdit edildiğini açıkladı.

Ağırel, Halk TV’de katıldığı yayında tehdit edildiğini açıkladı. Sosyal medya hesabından da açıklama yapan Ağırel, “Hiç uzatmayalım, hodri meydan. Elinizden geleni ardınıza koymayın” dedi. 

Murat Ağırel, şu ifadeleri kullandı:

“Ateşe yürüyorum, ateşe dokunuyorum ve hep hedef oluyorum. Uyuşturucu Baronlarını ve maşalarını yazıyorum tehdit ediyorlar, hırsızları yazıyorum davalarla yıldırmaya çalışıyorlar, sahte ilaç çetelerini ve iş takipçilerini yazıyorum kadını koruma kanunundan uzaklaştırma kararı aldırıyorlar.

Bu sefer ki sebep Dilan Polat dosyası. Kirli paranın sahibini sorguladıkça malum odaklar harekete geçti. Akılları sıra beni tehdit ve baskı ile yönlendirmeye çalışıyorlar.

Sosyal medyadaki tetikçileri ile kara paranın kaynaklarından biri olan Sanal Bahis işi yokmuş ve ismi geçen kişiler suçsuzmuş algısı yaratmaya çalışıyorlar. Tezgah kuruyorlar, tehdit ediyorlar. Hiç uzatmayalım, hodri meydan. Elinizden geleni ardınıza koymayın.

Asla vazgeçmeyeceğim. Memleketim için verecek bir canım, milletim için vereceğim son nefesim var.

Sizin önünüzde eğilmem.” 


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x