10 yaşındaki moda fenomeni Taylen Biggs ile tanışın!

Her zamanki gibi kameramanı da onu takip ediyordu. Aynı zamanda babası olan, kendi deyimiyle “koruması” da mesafeyi koruyordu.
Mikrofonuyla işe koyulmadan önce AFP’ye verdiği demeçte, “Modayı seviyorum ve yeni insanlarla tanışmayı, onlarla röportaj yapmayı ve ne söyleyeceklerini görmeyi seviyorum” dedi.

Miami’de yaşayan Taylen, DJ Khaled, pop yıldızı Kali Uchis ve Amerikan Futbolu yıldızı Patrick Mahomes’in yanı sıra çok sayıda model, tasarımcı ve moda tutkunuyla röportajlar yaptı.
MTV Müzik Ödülleri’nden Superbowl’a kadar her yerde boy gösteren, New York ve Miami moda haftalarının müdavimi olan ve son iki haftadır Milano ve Paris’in her yerinde yer alan, adeta kırmızı halıların duayeni.

“Gerçekten ailemi çok özlüyorum” dedi. ” Miami’yi özlüyorum, ama Miami’nin yemeklerini özlemiyorum ve buradaki yemekleri çok seviyorum.”
Taylen’ın babası Josh Biggs, kızının asistanı olarak tam zamanlı çalışmak için Miami’deki inşaat müteahhitliği işini büyük ölçüde bıraktığını söylüyor.

AFP’ye verdiği demeçte, “Gittiği her yerde onunla seyahat ediyorum, onun gölgesiyim” dedi.
Kızının bir iş sahibi olup olmadığı sorulduğunda şöyle diyor: “İnsanlar onu kamera merceğinden görüyor… ama gerçek hayatta o her şeyden önce bir çocuk.”
‘Hiç tereddüt yok’
Amerika Birleşik Devletleri’ne gelen moda tutkunu Kolombiyalı annesinin, bir reklam ajansı tarafından fark edilen fotoğraflarını sosyal medyada yayınlamasının ardından 18 aylıkken ilk modellik işine başladı.
Artık kızının sosyal medya hesaplarını yönetiyor ve Taylen ile iki küçük erkek kardeşinin evde eğitimini yönetiyor.
Babası, “Okulu çok ciddiye alıyoruz, bir numaralı önceliğimizdir” dedi.
Eylül ayında Milano ve Paris’te arka arkaya düzenlenen moda haftalarında Taylen’ın uzun bir ara verebilmesi için yaz boyunca çalıştılar.

Modaya pek ilgi duymadığını söyleyen Taylen’in babası, kızının sıkılması halinde devam etmesi konusunda herhangi bir baskının olmadığını söylüyor.
“Eğer değişmeye ve farklı bir kariyer peşinde koşmaya hazırsa bu ona kalmış” dedi. “Bir saniye içinde moda dünyasını bırakacağız, ve hiçbir sakınca yok.”
Ancak Taylen işinden keyif alıyor gibi görünüyor. “Herkesle aram iyi, çocuklarla aram gerçekten iyi ve onlara bayılıyorum ! Ve yetişkinleri de gerçekten seviyorum; sinirlenmiyorum bile.”

https://www.msn.com/fr-fr/video/actualite/taylen-biggs-l-enfant-star-de-la-mode-%C3%A0-paris-pour-la-fashion-week/vi-AA1hwnTo#details

Yazan:

Zibilondon Designer Zeynep Moreau

Kaynak:www.zibilondon.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x