Murat Yıldırım Galatasaray-Fenerbahçe maçı için Suudi Arabistan’da

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) tarafından 17. kez düzenlenen Süper Kupa’da Galatasaray ile Fenerbahçe bugün karşı karşıya gelecek.

Suudi Arabistan’ın başkenti Riyad’daki Al-Awwal Park’ta (Kral Suud Üniversitesi Stadyumu) yapılacak maç TSİ 20.45’te başlayacak.

Bu karşılaşma için eşiyle Riyad’a gelen oyuncu ve sunucu Murat Yıldırım da Süper Kupa maçıyla ilgili açıklamalarda bulundu.

Galatasaray taraftarı olan Yıldırım, “Bir futbolcu arkadaşıma bugünkü maçın gollü geçeceğini söyledim fakat o da bana ‘yok hiç sanmıyorum. Çünkü kupayı alan psikolojik olarak üstün olacak’ dedi. Onlar daha iyi biliyor bu işi. Ben ‘bol gollü olur’ dedim ama ‘maç penaltılarla bitecek’ diye konuştu. Herhalde yine aynı tarz bir maç izleyeceğiz gibi. Bol gollü olursa bizler için tabii ki daha iyi olur. Karşılaşma da dostluk içinde geçsin. Maç içinde gördüğüm şeyler çok güzeldi. Birbirlerine sarılıp tokalaştılar. Sonuçta az rastladığımız şeyler bunlar. Ama bunlar da olursa herkes için çok güzel olur” ifadelerini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x