Arda Güler Hakkında Yeni İddia: Sakatlığı Nedeniyle Gözyaşlarını Tutamadı

Sakatlığı nedeniyle transfer olduğu Real Madrid kulübünde bir türlü forma giremeyen Milli futbolcumuz Arda Güler ile ilgili yeni bir iddia ortaya atıldı. İspanyol basınında yer alan bilgiye göre, göz yaşlarına hakim olamayan Güler ‘Yıkıldım! Ne zaman oynayacak olsam aynı şey oluyor.’ ifadelerini kullandı.

30 milyon euroyu bulan bonservis bedeliyle Fenerbahçe’den Real Madrid’e transfer olan Arda Güler’in talihsizliği bitmiyor.

Güler, yaşadığı sakatlık problemlerini atlatarak takım antrenmanlarına katılsa da Carlo Ancelotti, Rayo Vallecano ve Braga maçlarında Güler’i sahaya sürmemişti.

Ancelotti, Valencia maçı öncesi düzenlediği basın toplantısında Arda Güler’in Braga maçı öncesinde sakatlık yaşadığını bu yüzden forma giyemediğini duyurmuştu.

Gülerle ilgili yeni bir iddia ise İspanyol basınından geldi. İspanyol basını Arda Güler’in yaşadığı son sakatlığın ardından gözyaşlarını tutamadığını öne sürdü.

CNN TÜRK’ün Defensa Central’dan aktardığı bilgiye göre,  Arda Güler, ‘Yıkıldım! Ne zaman oynayacak olsam aynı şey oluyor.’ ifadelerini kullandı. Real Madrid kulüp doktorlarının da Arda Güler’in bu sözlerini doğruladığı iddia edildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x