Analistler Hedefleri Verdi: Bu 3 Altcoin Patlamaya Hazırlanıyor!

Kripto analisti David’e göre, STG yakında yüzde 100 patlama potansiyeli var. Popüler analist Michael van de Poppe ise XCAD’dan patlayıcı bir hamle bekliyor. Kaleo takma adlı analist ise STX için kritik seviyeyi işaretliyor ve bundan sonra altcoin fiyatının uaçacağını öngörüyor.

STG fiyat tahmini: Altcoin %100’den fazla artabilir!

Stargate Finance (STG) fiyatı aylık zaman diliminde bir yükseliş formasyonu oluşturdu. Ayrıca, önceki önemli direnci destek olarak başarıyla teyit etti. Yakın gelecekte yükselmeye devam etmesi mümkün. Aylık grafik, STG fiyatının Mayıs 2022’den bu yana 0,38 ila 1,2 dolar aralığında işlem gördüğünü gösteriyor. Fiyat, bu aralığın destek ve direncini birkaç kez test ederek aralığın geçerliliğini doğruladı.

Ekim ayında, aralığın destek seviyesinde bir doji yıldız mumu oluşturdu. Daha sonra, altcoin fiyatı Kasım ayında bir sabah yıldızı formasyonu oluşturdu (yeşil daire). Bu, tipik olarak bir düşüş trendinin sonunda ortaya çıkan bir yükseliş formasyonudur. Aylık zaman diliminde oluştuğunda daha önemlidir. Eğer öyleyse, STG fiyatı aralığın tepesine doğru 1,2 dolardan yeni bir yükseliş trendi başlatmış olabilir. Bu rakam, mevcut fiyattan %104,58’lik bir artışa karşılık geliyor.

STG aylık grafik. Kaynak: TradingView

En olası senaryo, STG fiyatının yakın gelecekte yükselmeye devam edeceğini gösteriyor. En yakın hedef 0,71 dolar. Ayrıca altcoin fiyatının 1,2 dolara ulaşma potansiyeli var. Bu yükseliş görünümü, fiyatın 0,52 dolarlık destek bölgesinin altına düşmesi durumunda geçersiz olur.

XCAD fiyat tahmini: 3,00 dolara doğru yükselişe hazırlanıyor

Popüler analist Michael van de Poppe, XCAD Network (XCAD) fiyatının, altcoin piyasası dağılmaya ve trendini değiştirmeye başladığında yakında yükselmeye başlayabileceğini söylüyor. Öncelikle analist, XCAD’nin güçlü 1.50 dolar direncini aşmasının önemini vurguluyor. XCAD bu seviyeyi aşarsa, Van de Poppe altcoin’in muhtemelen 2.05 doları hedefleyeceğini tahmin ediyor. Aşırı yükseliş durumunda ise XCAD’ın 2,75 – 3,00 dolar arasına bile yükselme potansiyeli olduğunu belirtiyor.

XCAD’nin 24 saatlik performansı göz önüne alındığında, Van de Poppe’nin altcoin için öngörüsünün bir miktar hak ettiği görülüyor. Son verilere göre XCAD, geçtiğimiz gün boyunca fiyatının yaklaşık %2 oranında arttığını gördü.

STX fiyat tahmini: Altcoin bu seviyeyi kırarsa uçar!

Kaleo takma adlı kripto para analisti, Stacks (STX) fiyatının yakında “uçabileceğine” inandığını söylüyor. Ancak analist, STX’in fiyatının yükselmeye başlamak için 0,80 dolar seviyesini aşması gerektiğine işaret ediyor. Kaleo, 0,80 doları geçtikten sonra altcoin fiyatında hala hafif düşüşler olabileceği konusunda uyarıyor. Ancak, altcoin fiyatı yükselmeden önce bu düşüşleri satın alma fırsatı olarak görüyor.

Bu arda, basın zamanında STX 0,7677 dolardan işlem görüyordu. Bu da kritik 0,80 dolar seviyesini aşması için biraz irtifa kazanması gerektiği anlamına geliyor. Bununla birlikte token, gün içinde bu seviyeyi kısa süreli olarak aştı ve 0,81 doları gördü. Dolayısıyla STX, analistin satın alma bölgesi olarak gördüğü bölgede işlem görüyor.

Makaledeki görüşler ve tahminler analistlere ait olup, kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Kriptokoin.com olarak yatırım yapmadan önce mutlaka kendi araştırmanızı yapmanızı öneririz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x